Dagboek werkbezoek augustus 2019

Dagboek werkbezoek augustus 2019

Dit is het enigste dagboek van de reis in augustus 2019. Dit werkbezoek was een extra ingelast bezoek om samen te spreken over hoe de organisatie er in de toekomst moet gaan uitzien. Lees hier het hele dagboek

Lees meer

Jaarverslag 2018

Van de voorzitter: Bij het schrijven van het jaarverslag over 2018 overheerst dankbaarheid dat het werk in Nederland en in Cambodja op een goede wijze mocht doorgaan. Ik ben God dankbaar dat onder zijn zegen veel werk verzet kon worden. Als ik terugkijk op het laatste...

Lees meer
Dagboek verslagen werkbezoek maart 2019

Dagboek verslagen werkbezoek maart 2019

Hier worden alle verslagen van dit werkbezoek vastgelegd. We hopen dat u het allemaal interessant vindt. Deze keer zullen we 8 dagen uittrekken om alle disticten te bezoeken om in overleg te gaan met onze vrijwilligers, Dagboek 1 Heenreis en eerste dagen Dagboek 2 Een...

Lees meer

Nieuwsbrief 88, december 2018

Het jaar 2018 is alweer bijna voorbij. En ook dit jaar konden we, dankzij de liefde en aandacht van donateurs uit Nederland weer heel veel betekenen voor de arme gezinnen in onze werkgebieden. Duizenden mensen kregen voedsel en water. Droge gebieden konden worden...

Lees meer
Dagboeken werkbezoek Spien oktober-november 2018

Dagboeken werkbezoek Spien oktober-november 2018

Hieronder kunt u de dagboeken lezen. In dit werkbezoek hopen we bezoek van Stichting Pharus te ontvangen en een groep 12 belangstellende mensen uit Nederland rond te leiden. Ook zullen we de gerealiseerde projecten van afgelopen jaar controleren en geplande projecten...

Lees meer

Nieuwsbrief 87 september 2018

Overstromingen. Als gevolg van het doorbreken van een grote dam in Laos en hevige moessonregens is het water in de Mekong, evenals in veel andere rivieren sterk gestegen. Op veel plaatsen zijn overstromingen, waardoor het dagelijkse leven in veel gebieden is komen...

Lees meer

Grote donatie van Protestantse Gemeente Haarlem

Het College van Diakenen in de Protestantse Gemeente in Haarlem zet hun extra rendement op het eigen vermogen in voor diaconale doelen. Dit jaar werd gekozen voor een project van Stichting De Brug. De donatie bedroeg maar liefst € 20.000! Dit bedrag zal worden besteed...

Lees meer
Wateroverlast in Cambodja

Wateroverlast in Cambodja

Cambodja heeft veel last van hoog water en overstromingen. Hierdoor zijn veel gebieden ondergelopen en kan de grond niet worden bewerkt. Omdat er op het platteland veel dagloners zijn en werken op het land,  hebben veel gezinnen te kampen met lage of geen inkomsten....

Lees meer

Pin It on Pinterest